thedoor.co.il

דלתות מעוצבות ל-2019דלת כניסה מעוצבת חייבת להתאים לאופי הבית ובעל הבית עצמו ולכן חשוב מאוד להתאים את הדלת ועיצובה אל הבית ואל אישיות האדם אשר גר בו ליצירת הרמוניה מושלמת


ייצור דלתות כיום מאופיין גם בקווים עיצוביים בולטים ולא רק לשם שמירה על הכניסה לכן אין זה מפתיע כי חברות רבות מעסיקות מעצבים מיוחדים טרם ייצור קו הדלת הבא. דלת הכניסה הינה הדבר הראשון אשר אתם ואורחיכם נתקלים בו לפני הכניסה לבית ולכן חשוב כי הדלת תהיה גם יפה ומעוצבת ולא רק תהיה שם להגנה.

לשנת 2012
חברות דלתות רבות מנסות לחדש את עיצוביהם ובמאמר זה נציג מספר דלתות כניסה מעוצבות אשר צפויות להיות פופולאריות לשנת 2012. קראו אודות המאפיינים של כל דלת ועיצובה וביחרו מה הדלת הבאה המתאימה לכם.

דלתות כניסה מעוצבות מסדרת ויטראז'

דלתות כניסה מסדרת ויטראז' מאופיינות בשילוב חלונות ויטראז' על גבי הדלתות. חלונות אלו הינם חלונות אומנותיים אשר מיוצרים בטניקה ייחודית ומשולבים באופן תואם עם דלת הכניסה. חלונות הויטרז' המשולבים בדלתות הם חלונות בידודית מזכוכית מחוסמת. יתרונות השיטה הן כי ניתן להוסיף מימד עיצובי נוסף לכל דלת שיש בה חלון ולכן בטכניקה זו ניתן גם לעצב דלת כניסה המשלבת את דוגמת הויטראז' כך שהיא תמשיך על כל הדלת ותיצור הרמוניה מושלמת בין הדלת לחלון עליה.


דלתות כניסה מעוצבות מסדרת הקו היווני


ייצור דלתות מסדרת הקו היווני מאופיינת באלמנטים של סגנון יווני אשר מקנים לדלתות מראה כניסה יווני קלאסי וזה בא לידי ביטוי בכותר עליון וכותר תחתון. האלמנט היווני הקלאסי ממשיך גם למרכז הדלת שם תמצאו שתי מסגרות בין שלוש האלמנטים. להעשרת הדגמים נוספים גם בדר"כ ליבות, ידיות משיכה בסגנון יווני, שילוב של חלון עם סורג תואם, אלמנטים כגון נוקשים ועוד. אלו בהחלט דלתות מעוצבות ויפייפיות אשר מקנות נוכחות רבה ביותר.


דלתות כניסה מעוצבות מסדרת היי-טק

חברות דלתות רבות מספקות דלתות מסדרה זו למשרדים שונים וזאת כיוון שדלתות אלו מתאפיינות בקו עיצובי מינימאליסטי בשילוב שימוש בחומרים וצבעים קרים אך יחד עם זאת עם קווי מתאר ברורים וחזקים. סדרה זו ידועה בשילוב זכוכית ומתכת בדלתות וזהו הקו הבולט בעיצוב זה יחד עם שימוש בקווים ישרים וצבעי שחור ואפור. בחלק מדגמי הדלתות ניתן למצוא ידיות משיכה מעוצבות וארוכות אשר תואמות לקו העיצובי השולט של הדלת.


דלתות כניסה מעוצבות מסדרת נפחות

דלתות מעוצבות ומדהימות אשר מאופיינות בסורגי מתכת, אלמנטים בנפחות, נוקשים ועוד. דלתות אלו מקנות תחושה של דלתות כניסה עתיקות וכבדות, כניסה למקום עם שורשים והיסטוריה רבה אך יחד עם זאת כניסה למקום שלוו ורגוע.


דלתות כניסה מעוצבות מסדרת הקו האלגנטי

דלתות המאופיינות בקו עיצובי מעודן יחד עם שימוש באלמנטים מעוצבים נוספים וייחודיים. הדלתות עוברות תהליך עיבוד, צבע יסוד, וליטוש לצורך יצירת גימור שלם. לאחר הכנת הדלת היא עוברת לצביעה אומנותית מיוחדת ולעיתים עם שילוב של מספר צבעים על אותה דלת. בסדרה זו ניתן למצוא דלתות בשילוב עם חלון או ללא חלון אך שילוב של שני צבעים על אותה הדלת, הכל לפי בחירת הלקוח.


דלתות כניסה מעוצבות מסדרת טקסטורה

אלו דלתות אשר מאופיינות באלמנטים וטכניקות אשר משלבים טקסטורה ייחודית המקנה לדלתות קו מחוספס ועיצובי גם יחד. הטקסטורות השונות מתקבלות אחרי צביעה אומנותית ייחודית של כל דלת ודלת ולטכניקה זו משלבים גם אלמנטים עיצוביים נוספים כמו חלון סורג, אלמנטים בסגנון יווני, פרזול, חלונות ויטראז' ועוד. כך ניתן להפוך כל דלת מעוצבת לדגם המשלב טקסטורה ייחודית משלה המקנה לה ייחודיות שונה מכל דלת אחרת. טרם ייצור דלתות אלו יישב המעצב עם הלקוח ויחד יחליטו על הדלת האידיאלית והרצוייה כך שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת.


דלתות כניסה מעוצבות מסדרת שילוב דמוי עץ

דלתות אלו הינן דלתות בשילוב עץ ומתכת והן מאופיינות בקו עיצובי חם אשר מקנה לבית הרגשה חמה ונעימה של משהו ישן וטוב. מזכירות בעיצוב בתים כפריים עם דלת מעץ וכן חברות דלתות רבות ימליצו על סגנון זה מכיוון שידוע כי דלת משולבת עץ תמיד נשארת באופנה ולא מפסיקה להרשים. לחלק מהדגמים ניתן גם להוסיף חלונות ולחלונות אלו ניתן להוסיף ויטראז' או פסי קישוט ממתכת מעודנים. לסדרה זו גם דלתות בהן פיברגלס דמוי עץ אשר מוצמד לדלת הצבועה בצבע תואם יחד עם שילוב של פרזולים ואלמנטיים עיצוביים אחרים. את הצבעים והפרזולים ניתן להתאים לפי בקשת הלקוח.


דלתות כניסה מעוצבות מסדרת כפולות

דלתות מעוצבות אלו ידועות גם בשם דלתות דו-כנפיות וזוהי סדרה לכל מי שמעוניין ליצור רושם על אורחיו וכל מי שבא בשעריהם. סדרה זו מאופיינת במתן כניסה רחבה ומזמינה אך יחד עם זאת מגיעה בעיצוב מאופק וצבעים רגועים. ניתן להוסיף להם אלמנטים עיצוביים נוספים גם מסדרות אחרות לפי בקשת הלקוח.
 
ניתן להשיג דלתות בעיצובים השונים בחנויות וחברות הבאות:

Door Design– מציעה מגוון מצבעים על דלתות כניסה מעוצבות קומפלט כולל משקוף והרכבה, החל מ-4,190 ש"ח כולל מע"מ. לפרטים נוספים יש לפנות לטלפון 1-700-500-580

וריאציה– מגוון דלתות מעוצבות והמחיר נע בהתאם לדלת עצמה, גודלה ומספר אלמנטים עיצוביים שבה, לכן תמצאו דלתות מעוצבות יפייפיות שנעות במחירים של 8,900 – 12,250 ש"ח. לפרטים נוספים ניתן להגיע לרחוב היובלים 32, הוד-השרון ולהתקשר לטלפונים הבאים: 1-700-700-679, 09-7444238

גאש המרכז הישראלי לדלתות בע"מ– לפרטים אודות דלתות פנים מעוצבות בדגם איטלקי ועוד יש לפנות לחנויות החברה ברחוב המסגר 27, תל-אביב, טלפון: 03-6887080, רחוב גיבורי ישראל 7, נתניה, טלפון: 09-8355877

דלתות בכר
התקנת דלתות מעוצבות בסטנדרט גבוה, לפרטים נוספים ועלויות יש לפנות לחברה ברחוב דרך שלמה 116, תל-אביב, טלפון: 03-6870431
 

לא תמיד יש צורך למלא את דלת הכניסה בשלל עיצובים שונים. לעיתים גם דלת פשוטה אך מעוצבת בצורה אלגנטית משרה תחושה נעימה, שקטה ונקייה וגם קלה יותר לעין

 

 05/02/2012    המאמר עודכן בתאריך 05/05/2013    thedoor.co.il
פורום דלתות
אנחנו יכולים לראות גם בשנת 2013 שינויים ושדרוגים בעיצוב דלתות כניסה לבית. בין היתר אנחנו יכולים לראות כניסה חזקה לשוק של דלתות לבנות שמשלימות את הצבע הלבן שעל הקירות, שילוב הכל מעוצב , בו עיצוב הדלתות משתלב עם עיצוב הבית באופן כולל או משלים, כך שלא יהיה הבדל ביניהם וכן דלתות לבית עם ידיות אנכיות ארוכות, בדומה לדלתות מוזיאונים. הרעיון הוא להעניק לבית מראה יוקרתי ומרשים יותר.© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר thedoor.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 thedoor.co.il כל הזכויות שמורות
אתר דלתות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום דלתות
מעוניינים בהתקנת דלתות? השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים עם חברות הדלתות האמינות והטובות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!