thedoor.co.il

ידיות לדלתות – מיטב העיצובים והטרנדים באתר אחד

ידיות לדלתות – מיטב העיצובים והטרנדים באתר אחד מבחר עצום של ידיות מעוצבות לדלתות מאפשר לכם להפוך דלת פשוטה לפריט עיצובי הן בבית והן במשרד בשילוב ידיות עתיקות, ניורוסטה, עור ועוד   הדלתות שלנו בבית ובמשרד הן כבר מזמן לא דלתות משעממות אשר נועדו להגן עלינו, למנוע כניסה של גורמים לא רצויים או לתחום את איזור מגורינו, הן נהיו פריט דקורטיבי..


דלתות מעוצבות – מיטב הדלתות המעוצבות בישראל

דלתות מעוצבות – מיטב הדלתות המעוצבות בישראל דלתות מעוצבות לא רק ידאגו לשמור על הבית שלכם מוגן ובטוח אלא גם יתנו לו פן דקורטיבי מרהיב ועשיר עם מגוון עיצובים וקולקציות חדשות   כאשר אני חושב אודות דלתות כניסה אני חושב על פלדלת חזקה ומשוריינת בצבע חום משעמם ואפילו מאיים. דלתות פנים? עוד דלת רגילה כנראה מעץ אשר נועדה לפרטיות החדר. מסתבר..


תיקון דלתות – התקלות והפתרונות

תיקון דלתות – התקלות והפתרונות גם בדלתות פלדה מחברות ידועות כמו פלדלת או שיריונית ייתכנו תקלות ופגמים ולכן חשוב לבדוק את הדלתות מידי פעם ולשמור על תקינותם לביטחון   רובנו רוכשים דלת פנים או דלת כניסה לבית (לרוב מפלדה) ומאמינים כי היא תחזיק מעמד לאורך כל תקופת שהותינו בבית. אכן כך זה אמור להיות אך גם דלתות עלולות להפגם או..


חברות דלתות – איך קונים דלת בחוכמה

חברות דלתות – איך קונים דלת בחוכמה כאשר רוכשים דלת חדשה, לא צריך לשים לב רק לעיצוב של הדלת אלא גם לאלמנטים נוספים. כנסו וגלו מה הן   רגע לפני שאתם מחליטים לקנות דלת מסוימת בגלל שהעיצוב שלה מתאים לבית החדש או משתלב עם הקירות מסביב, יש כמה דברים עליכם לדעת, בעת בחירת הדלת,  דברים שיכולים להשפיע על איכות החיים שלכם ולעזור..


דלתות מעוצבות – הדגמים המעוצבים של החברות המובילות

דלתות מעוצבות – הדגמים המעוצבים של החברות המובילות עם שלל עיצובים מדהימים לדלתות תוכלו גם להנות מהגנה על הבית וגם לגרום לשכנים שלכם לקנא כל פעם שהם יביטו בדלת הבית החדשה שלכם   אם בעבר נהגנו לרכוש דלת פלדלת לצורך הגנה וכל מה שעניין אותנו זה עד כמה היא חזקה וכמה מנעולים ניתן להתקין עליה, כיום חברות דלתותעובדות עם מעצבים אשר מתכננים לא רק דלתות..


דלתות מעוצבות ל-2016

דלת כניסה מעוצבת חייבת להתאים לאופי הבית ובעל הבית עצמו ולכן חשוב מאוד להתאים את הדלת ועיצובה אל הבית ואל אישיות האדם אשר גר בו ליצירת הרמוניה מושלמת ייצור דלתות כיום מאופיין גם בקווים עיצוביים בולטים ולא רק לשם שמירה על הכניסה לכן אין זה מפתיע כי חברות רבות מעסיקות מעצבים מיוחדים..


דלתות מסתובבות - לא לאבד את הכיון

חברות דלתות ומעצבי דלתות נפתחים יותר ויותר לפן האישי ולהתאמת הדלת לא רק למבנה אלא גם לאדם אשר משתמש בה. כך, דלתות מסתובבות הפכו לחלק בלתי-נפרד מחיינו ומשמשים למעבר יעיל, קל, נוח ובטיחותי גם לאדם הרגיל וגם לאנשים הסובלים ממוגבלויות שונות מגוון הדלתות הקיים כיום הינו רחב הן מבחינת העיצוב והן..


דלתות זכוכית - לא לתת לשברים לשבור אותנו

דלתות זכוכית זוכות, מצידם של הצרכנים, ליחס של כבדהו וחשדהו. אולי הבנה טובה יותר של הטכנולוגיות מאחורי הפתרונות העכשויים של חברת דלתות ליצור או התקנת דלתות זכוכית יעזרו "לפתוח את התיאבון" שלכם. שימו לב שלא מדובר בעצה עיצובית- בסופו של דבר יתכן ומגבלות התקציב, העיצוב או הנוחות..


דלתות מתקפלות - להפוך את הכניסה למנגינה

הידעתם? בעגה המקצועית, לדלתות מתקפלות יש עוד שלושה מונחים מקבילים- 'דלתות אקורדיון', 'דלתות הרמוניקה' ו'דלתות גרמושקה' (אקורדיון ברוסית)! אמרו שלום לדלתות הקלאסיות וקבלו באהבה את הדלתות המתקפלות. למעשה, כנראה שכבר עשיתם זאת, שכן כיום קשה למצוא אדם בישראל, גם..


עיצוב דלתות - דלתות מיוחדות למקרים מיוחדים

אם נבקש מאנשים לצייר דלת, כנראה שהציור יהיה דומה, מלבן , עינית בגובה העיניים, משקופים, וידית בגובה חצי גוף לערך. אז איך תיראה הדלת שלנו אם נכניס בה נתונים שונים של עיצוב למקרים מיוחדים?   כשאנחנו מדברים על נתונים שונים של עיצוב, אין הכוונה לשינוי בחומר או בצבע, למרות שגם לשם אנחנו נגיע..


דלתות בטחון - יותר חזק מזה לא תמצאו

לדלתות בטחון יש שורה של מטרות שחלקן לא קשורות וחלקן משלימות אחת את השנייה התקנת דלתות מתבצעת במקרים רבים של עבודות בניה/שיפוץ/חידוש בחלק האחרון, ולעיתים "נופלת בין הכיסאות"- קבלן השלד מעביר אחריות לקבלני משנה, אתם לא מרוצים מן הפתרונות המוצעים, ובסוף הכל נופל על הכתפיים שלכם. במאמר..


התקנת דלתות פנים - להתקין דלת ולצאת מזה משלום

התקנת דלתות פנים - להתקין דלת ולצאת מזה משלום עם פערים של מאות אחוזים במחירי דלתות פנים (החל מ-300 ₪ ועד 5,000 ₪), חשוב להבין את הסיבה להבדלים במחיר ואת הסוגים השונים של דלתות שקיימים בשוק בעוד שבעבר דלתות הפנים היו כולן זהות – לא רק במידה אלא גם בעיצוב הלבן והפשוט – כיום מי שעומד בפני התקנת דלתות בבית חדש או..


התקנת דלתות פלדה - מי דואג לנו לבית בטוח

התקנת דלתות פלדה  - מי דואג לנו לבית בטוח הימים בהם השארנו את דלת הבית פתוחה, נשכחו מזמן מהזיכרון. עכשיו זה זמן לדלתות פלדה כבדות עם שלל מנעולים     התיעוד הראשון בהיסטוריה לדלתות נמצא החל מתקופת מצרים העתיקה, על ציורים שנמצאו בקברים. מאז עברו השנים והדלתות השתכללו והפכו מעוצבות ובטיחותיות יותר. דלתות פלדה הן הפתרון הבטיחותי..


עיצוב דלתות- כל הדרכים להפוך את הדלת ליפה

עיצוב דלתות- כל הדרכים להפוך את הדלת ליפה אם בעבר הסתפקנו בדלתות פנים לבנות או עם זכוכית מעורבבת, היום עיצוב הבית לא פוסח גם על תחום דלתות פנים וחוץ עצרתם פעם לחשוב עד כמה עיצוב דלתות בביתכם הוא חשוב? עד כמה הוא יכול להשפיע על עיצוב הבית ועל הרגשתכם כאשר אתם בבית? הדלתות הן כרטיס הביקור של כל חדר וחדר הנמצא מאחוריהן ולמרות..


דלתות עץ - כיצד הן יכולות לשרת אותנו?

דלתות עץ - כיצד הן יכולות לשרת אותנו? אומנם הן נשרפות בקלות, וקל מאוד לפרוץ אותן, אך אף אחד לא ייקח מהן את העיצוב המיוחד ואת היופי המדהים שלהן, קבלו את דלתות העץ הישנות והטובות דלתות עץ הן לא רק פתרון עיצובי מגוון מאוד, אלא תשובה למגוון צרכים פרקטיים: יצירת פרטיות, הכנסה של מצב רוח מסויים לתוך החדר, הגנה מפני קור, חום ורעש,..


דלתות ביטחון - המדריך השלם

דלתות ביטחון - המדריך השלם אם בעבר זכינו לראות דלתות ביטחון בעיקר בצבע אפור, היום אנחנו יכולים ליהנות מדלתות בעיצובים מתחלפים. או כמו שאנחנו אומרים, גם יפה וגם מגוננת היום קיימים מבחר גדול של דלתות בטחון הקיימים במבחר צבעים ועיצובים שמשרים מראה והרגשה יוקרתית. החומרים העיקריים מהם מכינים דלתות הם עץ, פלדה ומתכת...


התקנת דלתות- כל הציוד, כל המחירים

התקנת דלתות- כל הציוד, כל המחירים התקנת דלת תלויה במספר גורמים, מה שמסביר מדוע אנשי מקצוע עושים זאת ולא כל אחד שרוכש דלת עושה זאת בעצמו כיום ישנו מבחר גדול של סוגי דלתות בעיצובים שונים אשר יתנו הרגשה יוקרתית בכניסה לבית. כמו לעיצובים של הדלתות גם לחומרים מהם הן עשויות ישנה חשיבות רבה. כאשר רוצים..


התקנת דלתות כניסה - מדריך שלם

התקנת דלתות כניסה - מדריך שלם אם בעבר היינו רוכשים דלתות אצל נגרים, היום ניתן לרכוש דלת בכל רשת עשה זאת בעצמך או ברשתות ריהוט גדולות. זה נותן לנו יותר אופציות אך גם דורש מאיתנו לדעת יותר על התחום לא כולנו מבינים בדלתות אך באמצעות קריאה מוקדמת וסקירה של קטלוגים נוכל לרכוש את כל הידע הנדרש ובהגיענו לרכוש דלת חדשה נדע..


ידיות לדלתות - מדריך מלא

ידיות לדלתות - מדריך מלא הדקורטיביות של הדלתות לא בא לידי ביטוי רק במשטח, אלא גם בדברים הקטנים, לדוגמא בידיות שלהן ידיות לדלתות , הן אביזר פרזול, בעלות תפקיד חשוב ועם זאת בעלות אופי דקורטיבי אשר מקנה לדלת את האופי שלה. תחום הידיות התפתח בשנים האחרונות ולכן ישנו מבחר אינסופי של ידיות שאפשר..


עיצוב דלתות - כל האפשרויות שיש

עיצוב דלתות - כל האפשרויות שיש בשנת 2007 החל מעצב האופנה גדעון אוברזון לעצב דגמי דלתות עבור חברת רב בריח, במובנים רבים זה היה מתבקש ששני התחומים ישתלבו יחד ישנם עיצובים רבים לדלתות, כל דלת מובילה למקום אחר ובהתאם למקום אליו היא מובילה כך היא גם בדרך כלל נראית. דלתות כניסה עשויות בדרך כלל מפלדה או מעץ מפני שמטרתן להגן..


Copyright © 2021 thedoor.co.il כל הזכויות שמורות
אתר דלתות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום דלתות
מעוניינים בהתקנת דלתות? השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים עם חברות הדלתות האמינות והטובות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!